املاک جمیرا

جمیرا یک آژانس املاک و مستغلات مستقر در کنار گذر ساحلی نوشهر به رویان واقع است، و شما در اینجا پیشنهادات بزرگ و بسیار عالی دریافت خواهید کرد.
برند ما در سال 1380 تاسیس و از آن زمان تاکنون با موفقیت فعالیت می‌کنیم. برای فعالیت آژانس املاک و مستغلات ، ما از اتحادیه اصناف مجوز داریم و کلیه معاملات نیز با کد رهگیری قابل انجام است.
ما به صحت و سلامت معاملات توجه بسیار داریم و شما می توانید به عنوان خریدار یا فروشنده یک ملک با اطمینان کامل با ما تماس بگیرید!
تیم تخصصی ما ، که ما استخدام می کنیم ، تمام اطلاعات مورد نیاز شما در هنگام خرید یا فروش ملک را به شما ارائه می دهند و شما را در کل مراحل خرید راهنمایی می کنند. ما به طور فعال در سراسر کشور ، به ویژه در شهرهای بزرک ، تبلیغات داریم و منابع قابل توجهی را در بازاریابی و تبلیغات سرمایه گذاری می کنیم، که با آن تعداد زیادی از مشتریان را جذب کرده ایم.
در وب سایت ما همیشه می توانید آخرین پیشنهادات املاک و مستغلات را پیدا کنید: آپارتمان ها، ویلاها، خانه ها، زمین ها و فایل‌های تجاری در سراسر شهرستان نوشهر و چالوس و سراسر استان مازندران.
ما در حال گسترش پیشنهادات املاک و مستغلات روزانه خود هستیم ، بنابراین وب سایت ما را مرور کنید یا مستقیماً با شماره‌های 09126665256 و 09113921150 با ما تماس بگیرید.

خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم:
میانجیگری در خرید یا فروش انواع املاک و مستغلات
مشاوره در مورد انعقاد قرارداد اولیه و قرارداد خرید
بررسی و مقایسه اسناد مالکیت
بررسی قانونی بودن ساختمان
بازاریابی و ارائه املاک و مستغلات
مشاوره حرفه ای در مورد ارزش املاک و مستغلات
ارائه خدمات حقوقی توسط وکیل اختصاصی جمیرا و یک شرکت حقوقی مجاز
ثبت در دفاتر ثبت اسناد و ادارات
کلیه خدمات لازم برای مشارکت سایر افراد حرفه ای در روند فروش


2021-05-01, 04:22:00


برچسب‌ها: